wysiwyg web maker software

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży energii i gazu B2B oraz D2D

Opis stanowiska:

Podpisywanie kontraktów z klientami biznesowymi lub indywidualnymi na dostawę energii elektrycznej i gazu ziemnego;

• Przygotowywanie ofert handlowych;

• Przygotowywanie analiz zużycia energii i gazu dla klientów;

• Negocjacje warunków współpracy;

• Dbanie o dotrzymywanie stosownych zasad i kultury pracy w firmie;

• Możliwość awansu na lidera zespołu sprzedażowego;

Od Przedstawiciela oczekujemy takich cech charakteru i umiejętności jak:

Otwartości i łatwości w nawiązywaniu relacji z ludźmi;

• Dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu;

• Zapału i samodzielności w osiąganiu wytyczonych celów;

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, najlepiej w branży energetycznej, telekomunikacyjnej, finansowej lub ubezpieczeniowej;

• Wysokiej aktywności w działaniu oraz nastawienia na sukces;

• Zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych;

• Umiejętności obsługi programu MS Office;

• Prawa jazdy oraz komputera z dostępem do Internetu;

Osoby które spełnią te wymagania, dzięki współpracy z naszą firmą zyskają:

• Stabilne zatrudnienie z wynagrodzeniem podstawowym oraz atrakcyjny system wypłaty prowizji;

• Dla najlepszych samochód służbowy i telefon;

• Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces;

• Szkolenie wstępne oraz szkolenia okresowe z wiedzy dotyczącej branży energetycznej i gazowej;

• Stała opieka Dyrektora/Managera Regionalnego;

• Bezpłatny Back Office wraz z zapleczem administracyjnym;

• Konkursy sprzedażowe.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "